Uitslagen

Klik hier voor overzicht van de standen van onze interclub-ploegen
Klik hier voor overzicht van onze jeugd-interclub-ploegen
Klik hier voor overzicht van onze volwassen-interclub-ploegen

Uitslagen interclub 17/06 tem 25/06

NATIONALE INTERCLUB
17/06/2017 HEREN 35 2 B 4 5021 LOMMELSE T.C. 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 1 – 5 2 – 10 42 – 65
17/06/2017 HEREN 45 3 D 4 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 0065 SPORTING HOVE T.C. B 2 – 4 5 – 9 60 – 77
24/06/2017 HEREN 35 2 B 5 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 6026 T.C. LA BRUYERE 1 – 5 5 – 10 60 – 81
24/06/2017 HEREN 45 3 D 5 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM Forfait : 6 – 0 12 – 0 72 – 0
RENT A CAR JEUGDINTERCLUB – WEST-VLAANDEREN
25/06/2017 JONGENS U15 4 Finale 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM C 1 – 2 2 – 4 30 – 27

Interclub-kalender vanaf eind augustus

Nog 2 ploegen spelen interprovinciale eindronde

  • Jeugdploeg U15 C onder leiding van Beau Thirion
  • Damesploeg 35 1 onder leiding van Evelyne Callens

Dubbel-tornooien juni 2017

2016 K.T.C. ST. GEORGES van 24/05/2017 tot 05/06/2017 : ST. GEORGES CAPPELLE BEKER
CRITERIUM : DUBBEL GEMENGD 3 10 punten 60 punten
1/4 Finale DELMAERE SABIEN
GARREYN SVEN
DUMORTIER KATRIEN
COLPAERT TOM
6/4 – 7/6 (4)
CRITERIUM : DUBBEL HEREN 1 10 punten 140 punten
1/4 Finale SABBE IVAN
VANBIERVLIET PHILIP
BUYSE CLIVE
VAN HAVERBEKE JEAN-CLAUDE
6/1 – 6/2
1/2 Finale DEFOORT THIBAUT
PARMENTIER SEBASTIEN
VANDERBORGHT NICOLAS
VANDERBORGHT SEBASTIEN
0/6 – 2/2 opgave
1/2 Finale BUYSE CLIVE
VAN HAVERBEKE JEAN-CLAUDE
DUBOIS MARC
VANDERBORGHT JEAN
6/4 – 7/5
2056 T.C. ALEXANDER van 12/06/2017 tot 25/06/2017 : 20ste Dubbeltornooi AD Delhaize Hoek Hoogleedsesteenweg
CRITERIUM : DUBBEL DAMES 4 10 punten 15 punten
1/16 Finale VANYSACKER ASTRID
VERFAILLIE NATHALIE
DEFRYN JULIE
RIJS STEFFI
6/3 – 6/4
CRITERIUM : DUBBEL HEREN 2 10 punten 90 punten
1/8 Finale CLAUWAERT STEFAAN
VAN HAVERBEKE JEAN-CLAUDE
CELIS PATRICK
ROSSEAU RIK
7/5 – 2/6 – 10/7
1/4 Finale CLAUWAERT STEFAAN
VAN HAVERBEKE JEAN-CLAUDE
CALLEBERT FREDERIK
MERGAERT TOM
6/2 – 6/1
1/2 Finale CLAUWAERT STEFAAN
VAN HAVERBEKE JEAN-CLAUDE
DEWILDE ANDY
NOWÉ GIOVANNI
6/4 – 6/4

Enkel-tornooien juni 2017

2016 K.T.C. ST. GEORGES van 24/05/2017 tot 05/06/2017 : ST. GEORGES CAPPELLE BEKER
CRITERIUM : ENKEL HEREN 2 B0 B-15
1/4 Finale AMEYE ALEXIS CLAEYS SAM 6/1 – 3/6 – 7/5
CRITERIUM : ENKEL HEREN 3 C+15/1 B+2/6
1/4 Finale Dobbelaere Mattice BAERT EDWARD 6/3 – 7/6 (4)
CRITERIUM : ENKEL HEREN 4 C+15/5 C+15/2
1/4 Finale PARMENTIER SEBASTIEN BAERT EDWARD 6/2 – 6/0
1/4 Finale BRUYNEEL HENRI CORNELIS BOB 6/3 – 7/5
1/2 Finale DIERYNCK WILLEM BAERT EDWARD 6/3 – 4/6 – 6/3
Finale BAERT EDWARD CAMELBEKE ROB 6/2 – 6/0
CRITERIUM : ENKEL HEREN 45 1 N.G. A Internationaal
1/4 Finale BUYSSCHAERT HENRI JR FRIBERG JAN 6/3 – 7/5
1/4 Finale VAN HAVERBEKE JEAN-CLAUDE BAEKELANDT BERT 6/0 – 6/2
1/4 Finale DUBOIS MARC BUYSSCHAERT HENRI JR 7/6 (4) – 1/6 – 7/5
1/2 Finale VAN HAVERBEKE JEAN-CLAUDE DUBOIS MARC 6/4 – 6/4
CRITERIUM : ENKEL HEREN 5 C+30/3 C+30
1/16 Finale HUYGHE FREDERIC DE CLERCQ OTTO 6/4 – 7/6 (5)
1/8 Finale DE CLERCQ OTTO Guillemyn Axel 7/6 (5) – 6/2
1/8 Finale CAMELBEKE ROB BRUYNEEL HENRI 6/3 – 6/2
1/4 Finale ADINS BENEDICT DE CLERCQ OTTO 6/3 – 7/5
1/2 Finale DE CLERCQ OTTO VANHOOREN OLAF 6/4 – 2/6 – 6/4
Finale DE CLERCQ OTTO BAEKELANDT BERT 6/3 – 6/4
2038 KTC ISIS van 29/05/2017 tot 11/06/2017 : Deloitte open
BELGIAN CIRCUIT : ENKEL HEREN 1 B0 A Internationaal
1/8 Finale DEFOORT THIBAUT MATTAN BART 6/1 – 6/2
1/8 Finale VAN HERCK Louis CLAEYS SAM 6/4 – 6/1
1/8 Finale NOLLET IEF DEFOORT THIBAUT 2/6 – 7/6 (5) – 6/0
1/8 Finale LYBEER Kristof CLAEYS SAM 6/2 – 6/4
2190 TC DE WATERTOREN van 08/06/2017 tot 18/06/2017 : ENKELCRITERIUM TORNOOI
CRITERIUM : ENKEL DAMES 25 2 N.G. C+30
1/2 Finale VANDEWIELE VERONIQUE DECALUWE ANN-SOFIE 6/1 – 6/3
1/2 Finale BRISON CAROLINE VIENNE VERONIEK 6/4 – 6/7 (4) – 7/5
Finale VANDEWIELE VERONIQUE VIENNE VERONIEK 6/2 – 7/5
CRITERIUM : ENKEL HEREN 5 C+30/3 C+30
1/8 Finale CAMELBEKE ROB DE CLERCQ OTTO 6/1 – 6/2
1/4 Finale DE CLERCQ OTTO PERSYN THOMAS 6/3 – 7/5
1/2 Finale VANHOOREN OLAF DE CLERCQ OTTO 6/3 – 6/1
8057 T.C. MERELBEKE van 15/06/2017 tot 25/06/2017 : Enkeltornooi zomer
BELGIAN CIRCUIT : ENKEL HEREN 1 B0 A Internationaal
1/16 Finale ELEBAUT RUBEN CLAEYS SAM 6/1 – 6/0
1/8 Finale VERSTOCKT WOUTER CLAEYS SAM 6/1 – 7/5
1/8 Finale DEFOORT THIBAUT VULSTEKE PHILIP 6/4 – 2/6 – 6/1
1/4 Finale NOLLET IEF DEFOORT THIBAUT 1/6 – 6/3 – 6/4
1/2 Finale MERCKX JONAS DEFOORT THIBAUT 6/3 – 6/2
8140 T.C. BECKHAND van 16/06/2017 tot 25/06/2017 : Zomertornooi: jeugd en enkel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 : ENKEL JONGENS U13 2 N.G. C+30/2
1/4 Finale VERVAEKE JULIEN BOTTELBERGHS NICOLA 6/1 – 6/3
1/2 Finale DE PELSMACKER JELLE VERVAEKE JULIEN 6/1 – 6/4