K-matchen

2017 - Enkel Dames - reeksen

ENKEL-DAMES

K-match nr Datum Team 1 Team 2 Uitslag
ED 01 Caroline Brison Nathalie Verfaillie  kwetsuur Caroline
ED 02 Nathalie Verfaillie Stefanie Laridon  ff Stefanie
ED 03 Stefanie Laridon Caroline Brison  ff Stefanie
ED 04 Caroline Brison Anneleen Verhelst  kwetsuur Caroline
ED 05 Caroline Brison Tine Vandendriessche  kwetsuur Caroline
ED 06 Caroline Brison Sylvie De Ruyck  kwetsuur Caroline
ED 07 Nathalie Verfaillie Anneleen Verhelst  6/1  –  4/6  –  7/3
ED 08 Nathalie Verfaillie Tine Vandendriessche  6/2  –  7/5
ED 09 Nathalie Verfaillie Sylvie De Ruyck 1/6  –  3/6
ED 10 Stefanie Laridon Anneleen Verhelst  ff Stefanie
ED 11 Stefanie Laridon Tine Vandendriessche  ff Stefanie
ED 12 Stefanie Laridon Sylvie De Ruyck  ff Stefanie
ED 13 Anneleen Verhelst Tine Vandendriessche  6/1  –  6/2
ED 14 Anneleen Verhelst Sylvie De Ruyck 1/6  –  3/6
ED 15 niet gemeld Sylvie De Ruyck Tine Vandendriessche

2017 - Dubbel Dames - reeksen

DUBBEL-DAMES  1

K-match nr Datum Team 1 Team 2 Uitslag
DD 1 01 Caroline Brison – Els Laverge Veerle Baert – Ann Landuyt  3/6  –  1/6
DD 1 02 Veerle Baert – Ann Landuyt Isabel Monsere – Evelien Thomas  6/2  –  6/3
DD 1 03 Isabel Monsere – Evelien Thomas Caroline Brison – Els Laverge  kwetsuur Caroline
DD 1 04 Frida Vanderhaegen – Veronique Vandewiele Caroline Brison – Els Laverge  kwetsuur Caroline
DD 1 05 Veerle Baert – Ann Landuyt Frida Vanderhaegen – Veronique Vandewiele  7/5  –  4/6  –  6/10
DD 1 06 2017/09/08 vrijdag 20u30 terrein 10 Isabel Monsere – Evelien Thomas Frida Vanderhaegen – Veronique Vandewiele

 


 

DUBBEL-DAMES  2

K-match nr Datum Team 1 Team 2 Uitslag
DD 2 01 Sabien Brusselmans – Christine Ottevaere Fabienne Depuydt – Fredrika Valcke  0/6  –  1/6
DD 2 02 Fabienne Depuydt – Fredrika Valcke Francoise Geers – Regine Libbrecht 4/6  –  6/4  –  10/5
DD 2 03 Francoise Geers – Regine Libbrecht Sabien Brusselmans – Christine Ottevaere 0/6  –  1/6
DD 2 04 Marie-Jeanne Perdaen – Shanti Uswandi Sabien Brusselmans – Christine Ottevaere 0/6  –  1/6
DD 2 05 Fabienne Depuydt – Fredrika Valcke Marie-Jeanne Perdaen – Shanti Uswandi 4/6  –  6/2  –  10/5
DD 2 06 Francoise Geers – Regine Libbrecht Marie-Jeanne Perdaen – Shanti Uswandi 2/6  –  7/5  –  10/5

2017 - Dubbel Gemengd - reeksen

DUBBEL-GEMENGD 1

K-match nr Datum Team 1 Team 2 Uitslag
DG 1 01 Els Laverge – Lieven Damman Caroline Brison – Jean-Philippe Lootens  kwetsuur Caroline
DG 1 02 Caroline Brison – Jean-Philippe Lootens Ann Landuyt – Carl Six 6/3  –  6/2
DG 1 03 Ann Landuyt – Carl Six Els Laverge – Lieven Damman 6/2  –  4/6  –  10/8
DG 1 04 Frida Vanderhaegen – Marnix Allegaert Els Laverge – Lieven Damman 6/0  –  5/7  –  10/7
DG 1 05 Els Deprez – Koen Geernaert Els Laverge – Lieven Damman 7/6  –  5/7  –  10/3
DG 1 06 Caroline Brison – Jean-Philippe Lootens Frida Vanderhaegen – Marnix Allegaert  kwetsuur Caroline
DG 1 07 Caroline Brison – Jean-Philippe Lootens Els Deprez – Koen Geernaert  kwetsuur Caroline
DG 1 08 Ann Landuyt – Carl Six Frida Vanderhaegen – Marnix Allegaert  2/6  –  2/6
DG 1 09 Ann Landuyt – Carl Six Els Deprez – Koen Geernaert   7/6  –  4/6  –  9/11
DG 1 10 Frida Vanderhaegen – Marnix Allegaert Els Deprez – Koen Geernaert 6/3  –  7/5

 


 

DUBBEL-GEMENGD  2

K-match nr Datum Team 1 Team 2 Uitslag
DG 2 01 Nathalie Verfaillie – Joost Claerbout Veerle Baert – Frank Debels 0/6  –  3/6
DG 2 02 Veerle Baert – Frank Debels Fredrika Valcke – Dirk Vandenhende 6/1  –  6/0
DG 2 03 Fredrika Valcke – Dirk Vandenhende Nathalie Verfaillie – Joost Claerbout 6/1  –  6/3
DG 2 04 Nele Godderis – Pascal Ranson Nathalie Verfaillie – Joost Claerbout 6/2  –  6/3
DG 2 05 Fabienne Depuydt – Benoit Dewaele Nathalie Verfaillie – Joost Claerbout   ff Fabienne / Benoit
DG 2 06 Veerle Baert – Frank Debels Nele Godderis – Pascal Ranson 7/5  –  6/4
DG 2 07 Veerle Baert – Frank Debels Fabienne Depuydt – Benoit Dewaele  ff Fabienne / Benoit
DG 2 08 2017/09/22 vrijdag 20u30 terrein 11 Fredrika Valcke – Dirk Vandenhende Nele Godderis – Pascal Ranson
DG 2 09 Fredrika Valcke – Dirk Vandenhende Fabienne Depuydt – Benoit Dewaele   ff Fabienne / Benoit
DG 2 10 Nele Godderis – Pascal Ranson Fabienne Depuydt – Benoit Dewaele   ff Fabienne / Benoit

2017 - Enkel heren - reeksen

ENKEL HEREN

K-match nr Datum Team 1 Team 2 Uitslag
EH 01 Joan Ranson Joost Claerbout 6/2  2/6  5/7
EH 02 Joost Claerbout Sven Vantomme 0/6  1/6
EH 03 Sven Vantomme Joan Ranson 1/0 – gekwetst
EH 04 Pieter-Jan Verraes Joan Ranson  Pieter-Jan gekwetst
EH 05 Joost Claerbout Pieter-Jan Verraes 6/3  –  3/6  –  7/10
EH 06 Sven Vantomme Pieter-Jan Verraes  Pieter-Jan gekwetst
EH 07 Joan Ranson Annick Naessens  4/6  –  0/6
EH 08 2017/09/10 zondag 18u00 terrein 11 Joost Claerbout Annick Naessens
EH 09 Sven Vantomme Annick Naessens 1/6  –  6/3  –  10/4
EH 10 Pieter-Jan Verraes Annick Naessens  Pieter-Jan gekwetst

2017 - Enkel heren challenge - reeksen

ENKEL HEREN CHALLENGE A

K-match nr Datum Team 1 Team 2 Uitslag
EH Ch. A 01 Johan Bostyn Koen Duprix 3/6  –  1/6
EH Ch. A 02 Koen Duprix Koen Geernaert 6/3  –  6/3
EH Ch. A 03 Koen Geernaert Johan Bostyn 6/1  –  6/2
EH Ch. A 04 Thierry Bruyneel Johan Bostyn 6/3  –  6/1
EH Ch. A 05 2017/09/05 dinsdag 20u30 terrein 10 Koen Duprix Thierry Bruyneel
EH Ch. A 06 2017/09/19 dinsdag 20u30 terrein 11 Koen Geernaert Thierry Bruyneel

 

 


 

ENKEL HEREN CHALLENGE B

K-match nr Datum Team 1 Team 2 Uitslag
EH Ch. B 01 Lieven Damman Hein Casier  4/6 – 1/6
EH Ch. B 02 Hein Casier Karl Dhuyvetter  0/6 – 0/6
EH Ch. B 03 Karl Dhuyvetter Denis Naessens  6/2 – 6/3
EH Ch. B 04 Denis Naessens Patrick Terpoorten  kwetsuur Patrick
EH Ch. B 05 Patrick Terpoorten Karl Dhuyvetter  kwetsuur Patrick
EH Ch. B 06 Lieven Damman Karl Dhuyvetter  1/6  –  0/6
EH Ch. B 07 Lieven Damman Denis Naessens  0/6  –  0/6
EH Ch. B 08 Lieven Damman Patrick Terpoorten  6/3  –  opgave
EH Ch. B 09 Hein Casier Denis Naessens  0/6  –  5/7
EH Ch. B 10 Hein Casier Patrick Terpoorten  kwetsuur Patrick

 

 


 

 

Finale Challenge A & B nog te regelen op zaterdag 30 september !

2017 - Dubbel Heren - reeksen

DUBBEL-HEREN  1

K-match nr Datum Team 1 Team 2 Uitslag
DH 1 01 Johan Bostyn – Denis Naessens Olivier Caluwier – Pieter-Jan Verraes  Pieter-Jan gekwetst
DH 1 02 Olivier Caluwier – Pieter-Jan Verraes Koen Duprix – Geert Dursin  Pieter-Jan gekwetst
DH 1 03 Koen Duprix – Geert Dursin Johan Bostyn – Denis Naessens  0/6  –  0/6
DH 1 04 Emmanuel Damman – Ralf Thirion Johan Bostyn – Denis Naessens  2/6  –  1/6
DH 1 05 Olivier Caluwier – Pieter-Jan Verraes Emmanuel Damman – Ralf Thirion  Pieter-Jan gekwetst
DH 1 06 2017/09/13 woensdag 19u00 terrein 10 Koen Duprix – Geert Dursin Emmanuel Damman – Ralf Thirion
DH 1 07 Koen Geernaert – Pascal Ranson Johan Bostyn – Denis Naessens  7/6 (4)  –  2/6  –  4/10
DH 1 08 Koen Geernaert – Pascal Ranson Olivier Caluwier – Pieter-Jan Verraes  Pieter-Jan gekwetst
DH 1 09 Koen Geernaert – Pascal Ranson Koen Duprix – Geert Dursin  1/6  –  6/7
DH 1 10 Koen Geernaert – Pascal Ranson Emmanuel Damman – Ralf Thirion  6/3  –  6/3

 


 

DUBBEL-HEREN  2

K-match nr Datum Team 1 Team 2 Uitslag
DH 2 01 Kris Cuvelier – Sven Vantomme Koen Debock – Gilbert Van Loo  2/6  –  4/6
DH 2 02 Koen Debock – Gilbert Van Loo Elias Vanneste – Kristof Vanneste  6/1  –  6/0
DH 2 03 2017/09/05 dinsdag 20u30 terrein 11 Elias Vanneste – Kristof Vanneste Kris Cuvelier – Sven Vantomme
DH 2 04 Peter Desmet – Luc Verbeke Kris Cuvelier – Sven Vantomme  7/6  –  4/6  –  10/4
DH 2 05 Koen Debock – Gilbert Van Loo Peter Desmet – Luc Verbeke  4-6  6-2  12-10
DH 2 06 Elias Vanneste – Kristof Vanneste Peter Desmet – Luc Verbeke  3/6  4/6

Overzicht winnaars en finalisten seizoen 2016

Klik voor foto-reportage van kampioenenviering op 15 oktober 2016

 

Overzicht Winnaars en Finalisten

Reeks Winnaars Finalisten
> 55 Dubbel gemengd Frank Debels en Veerle Baert Freddy Baillievier en Annie De Corte
Dubbel Dames 1 Evelien Thomas en Isabel Monseré Els Laverge en Inge De Brie
Dubbel Dames 2A Christine Ottevaere en Sabien Brusselmans
Dubbel Dames 2B Bieke Blauwblomme en Sharon Levecque
Dubbel gemendd 1 Lieven Damman en Karen Vanhoutte Carl Six en Ann Landuyt
Dubbel gemengd 2 Pascal Ranson en Nele Godderis John Decock en Suzy Delbaere
Dubbel heren 1 Geert Dursin en Koen Duprix Denis Naessens en Johan Bostyn
Dubbel heren 2 Gilbert Van Loo en Koen Debock Elias Vanneste en Kristof Vanneste
Enkel dames Stefanie Laridon Sharon Levecque
Enkel heren 1 Emmanuel Damman Joost Claerbout
Enkel heren 2 Sam Quartier Joan Ranson

Uitnodiging inschrijven K-matchen 2017

Beste tennisvrienden,

 

Opnieuw kan je inschrijven voor de K-matchen (voor de nieuwe leden, dit zijn matchen onder eigen tennisleden). De reeksen waarin je kunt inschrijven:

  • Dubbel Dames
  • Dubbel gemengd
  • Dubbel heren
  • Enkel Dames
  • Enkel Heren

Je kunt ook inschrijven voor de reeks > 55 jaar Dubbel.
Enkel indien genoeg inschrijvingen voor > 55 jaar Dubbel regelen we de matchen.
Bekijk dit als een mogelijkheid om in een gemoedelijke sfeer te kampen met leeftijdsgenoten. De “after” tennis is de grootste uitdaging.

 

Iedere match wordt zoals vorig seizoen geregeld door ons op een specifieke dag en uur in september.
De mogelijkheid bestaat dat elke geplande match vroeger kan geregeld worden onder elkaar.
Vorig seizoen werden bijvoorbeeld meerdere matchen geregeld tijdens het zomerseizoen en dat was een leuke sfeer.

 

An & Denis delen iedereen in volgens het niveau.
Bijvoorbeeld een hoger klassement Heren 1 en een lager klassement Heren 2.
Je mag gerust een voorkeur geven voor een bepaald niveau indien je je wilt meten met bijvoorbeeld hogere klassementen.

 

Je kunt inschrijven tot 1 mei via KGTC Zwevegem (via link: INSCHRIJVING K-MATCHEN) of naar annlanduyt1@gmail.com & naessens.denis@telenet.be

Je kunt ook inschrijven op het inschrijvingsblad in de tennis aan het infobord.
Schrijf liefst direct in.
Alvast bedankt.

 

Vele groetjes,

 

Ann Landuyt en Denis Naessens